Długoterminowy najem aut – Wynajmij auto w HLS Cars

Bezpieczny, wygodny, przestronny, szybki – to cechy wymarzonego samochodu. W jego posiadanie można wejść korzystając z oferty HLS Cars, firmy z doświadczeniem w branży wypożyczalni aut.

Wynajem długoterminowy samochodów jest nowoczesnym sposobem dzierżawy pojazdu na określony w umowie czas. Wiąże się to z dokonywaniem stałej miesięcznej opłaty przez Klienta. To interesująca opcja dla osób prywatnych i firm, które w danym momencie nie mają wystarczającej gotówki, bo wolą przeznaczyć ją np. na inwestycje. To opcja, która pozwala zakupić nowe auto, niezbędne do codziennego funkcjonowania.

Profity z abonamentu

Korzyści Klientom przynosi autorski projekt HLS Cars – „Abonament na auto”. W każdym z wariantów dajemy gwarancję fabryczną przez cały okres najmu. Dochodzą do tego ubezpieczenia AC, OC, przeglądy i obsługa serwisowa.

Nasza oferta uwzględnia zarówno możliwości finansowe, jak również preferencje i upodobania Klientów.

Wynajem długoterminowu Audi dotyczy limuzyn, hatchbacków a także sedanów.

Natomiast w przypadku, kiedy użytkownik po upływie terminu umowy będzie chciał nadal korzystać z samochodu i mieć go na własność – wówczas idealną opcją jest jego kupno. Daje bowiem możliwość nabycia dzierżawionego auta po preferencyjnej cenie po zakończeniu trwania umowy długoterminowego najmu.

Najem auta się opłaca

Naprzeciwko tym oczekiwaniom wychodzi oferta (hlscars.pl/oferta) warszawskiej wypożyczalni HLS Cars. Adresowana jest do tych, którzy cenią sobie wysoką jakość i komfort podróży.

Długoterminowy najem aut to znacznie dogodniejsza opcja niż kredyt czy nawet leasing. Wypożyczalnia HLS Cars oferuje warunki na tyle dogodne, że nie sposób nie skorzystać z naszej oferty. Miesięczne stawki, w zależności od pojazdu, są na tyle rozsądnie skalkulowane, że to naprawdę się opłaca. Pod względem oczekiwań Klientów zróżnicowane są także modele naszej floty.

Umowa zawarta w ramach najmu długoterminowego z Klientem określa wszystkie szczegóły użytkowania auta. Chodzi m.in. o szacowany przebieg w czasie dzierżawy, okres wynajmu, wysokość comiesięcznej raty, a także wszystkie profity, na które najemca może liczyć w ramach podpisanej umowy z HLS Cars.

Najem dla firm i osób fizycznych

Na wynajem długoterminowy samochodów decyduje się coraz więcej firm. Tym samym nie muszą już martwić się o kupno odpowiedniej liczby aut, a co za tym idzie, zamrożenie pieniędzy w samochodach, które po eksploatacji będą znacznie mniej warte.
W ten sposób firma korzystająca z usług HLS Car skupia się na pomnażaniu środków finansowych poprzez różnego rodzaju inwestycje, zaś problem floty samochodowej pozostawia nam – specjalistom.

Długoterminowy wynajem, to rozwiązanie dla przedsiębiorstw, dla których samochody są narzędziami codziennej pracy, a co za tym idzie – nastawiają się na ich okresową wymianę. 

HLS Cars rozwiąże Twoje problemy

Abonament na auto się opłaca. Plusy takiego rozwiązania to:

* brak konieczności zaciągania kredytów na zakup swojej floty,

* finanse przeznaczone na zakup samochodów można przeznaczyć na rozwój ważniejszych inwestycji,

* stałe koszty wynajmu samochodów – firma, co miesiąc płaci taką samą kwotę za wynajem, dzięki czemu bez problemu może zaplanować budżet,

* opłaty ujęte w comiesięcznym czynszu,

* wynajem samochodu wliczony jest w koszty uzyskania przychodu firmy.

Sięgnij po auto w abonamencie

Samochód na abonament jest doskonałą ofertą dla wszystkich. Dla firm, które stawiają pierwsze kroki na rynku lub chcą maksymalnie zminimalizować koszty i pozbyć się problemów związanych z samodzielnym zarządzaniem flotą. Długoterminowy najem samochodów staje się coraz bardziej popularny – nie tylko wśród właścicieli dużych firm, ale również u osób prywatnych. Oferta naszej wypożyczalni samochodów specjalizującej się w tej branży jest bardzo szeroka, dzięki czemu każdy klient może znaleźć idealną opcję dla siebie. Wybierz HLS Cars.

Skontaktuj się z nami:

Telefonicznie: +48 22 112 00 70

E-mail: info@hlscars.pl

SIEDZIBA:
ul. Inflancka 5 lok. 56
00-189 Warszawa

ODDZIAŁ WILANÓW:
ul. Sarmacka 5G
02-972 Warszawa