Leasing -aukcje

Arval jest firmą, która powstała w 1989 roku i obecnie obsługuje ponad 1000 firm w Polsce. Do swojej dyspozycji posiada flotę ponad 1 mln samochodów osobowych. Przedsiębiorstwo zbudowała dzięki swojej ciężkiej pracy i zaangażowaniu popularność na rynku, dlatego teraz współpracuje z siecią kilkuset przedsiębiorców. Arval oferuje również leasing, aukcje poleasingowe aut pokontraktowych na uczciwych dla klientów warunkach.

Specjalnie przedstawione w ofercie działalności samochody dzięki sprzedażom poleasingowym pozwalają na zakup samochodu w niezwykle interesujących cenach. Rocznie działalność ukazuje na swoich licytacjach około 5000 osobówek, dzięki czemu każdy klient ma możliwość odnalezienia doskonałego modelu dla siebie. Doskonale dopasowanego do swoich potrzeb i oczekiwań.

Licytacje

Podstawowym wymaganiem pochodzi z polskiej sieci sprzedaży. Co niezwykle istotne, to fakt, że wszystkie pojazdy osobowe posiadają ważną historię serwisową i szkodową. Arval w swojej działalności wysoko ceni sobie znajomości ze swoimi klientami oparte na szczerości i jawności. Obowiązkowe papiery są udostępniane do wglądu, każdemu kontrahentowi, aby miał zabezpieczenie co do dokonywanego nabycia. Przedsiębiorca posiada dokumenty na własność po dokonaniu kupna i przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych formalności. Bez względu na to czy jest to leasing, aukcje czy inna działalność wykonywana w firmie Arval, to jakość usługi jest również na znakomitym poziomie. Firma stawia na nieustanny rozwój i poszerzanie możliwości swoich ludzi. Tak, aby nie tylko dysponowali oni należytą wykształceniem ale również tworzyli istotne relacje ze swoimi klientami. Należy podkreślić również fakt, że każde pojazd posiada wnikliwą ocenę całkowicie niezależnego fachowca. Dzięki temu oferowana kwota auta poleasingowego jest uczciwa i miarodajna do jego wartości. Firma Arval posiada w swojej flocie pojazdy najlepszych wiodących firm i oferuje działalność na najwyższym poziomie Suzuki leasing, leasingowanie-licytacje, wynajem długoterminowy Renault. Wynajmuje samochody na tak długo, jak wymagają tego kupujący, 12 miesięcy, 2 lata czy 5 lat. Bez względu na to z jakich usług chcemy odnieść korzyść, niezwykle kluczowa jest solidna i sumienna firma. Która zapewni bezpieczeństwo i będzie zapewniała działania na najwyższym, światowym poziomie. Arval Polska jest firmą świadczącą prace w zakresie podnajmowania pojazdów osobowych, która posiada wielkie doświadczenie. Przez lata swojej pracy, potwierdziła swój kompetentność i dbałość o każdy szczegół w obsłudze klienta.